Latvijas Sociālistiskā partija

Latvijas Sociālistiskā partija aicina piedalīties ikgadējā 1. Maija mītiņā

30.04.2015

Latvijas Sociālistiskā partija 2015.gada 1. maijā pl. 11:00 aicina piedalīties ikgadējā mītiņā, veltītam Starptautiskai darbaļaužu solidaritātes dienai, kas notiks Vērmanes parka estrādē.

1.maijā daudzās pasaules valstīs notiek dažādu nozaru un uzņēmumu darbaļaužu mītiņi un manifestācijas, izvirzot vienotas prasības valdībai un valdošajai varai.

Latvijas Sociālistiskā partija tradicionāli organizē mītiņu Starptautiskajā darbaļaužu solidaritātes dienā, kurš ir vērsts uz Latvijas darbaļaužu tiesību aizstāvēšanu un sašķeltības pārvarēšanu šajā cīņā.

Galvenā mītiņa tēma: visu algota darba darbaļaužu solidaritāte par sociālo taisnīgumu, cīņa pret korupciju, par dzīves līmeņa paaugstināšanu, par pienācīgu dzīves līmeņa nodrošināšanu savā valstī visiem, kuri dzīvei nopelna ar godīgu darbu, par radušos konfliktu risināšanu mierīgā ceļā.

Mītiņa laikā dalībniekiem būs iespēja personīgi satikties un aprunāties ar Saeimas, Rīgas Domes deputātiem,  Latvijas Sociālistiskās partijas priekšsēdētāju, kā arī saņemt avīzes „Latvijas Sociālists” speciālo izlaidumu.

Vara darbam, nevis kapitālam!