Latvijas Sociālistiskā partija

Jauns cilvēks Latvijas Sociālistiskās partijas valdē: Sergejs Treinis

09.06.2015

Piedzima un uzauga Rīgā. Pēc skolas beigšanas iestājās Sanktpēterburgas valsts universitātes Vēstures fakultātē, tāpēc piecus gadus dzīvoja un mācījās Sanktpēterburgā. Pēc universitātes beigšanas 2012.gadā atgriezās Rīgā un uzreiz iestājās Latvijas Sociālistiskajā partijā. 

«Mani nevajadzēja aģitēt, es ļoti labi zināju uz kurieni un kāpēc eju. Pēc Padomju Savienības sabrukuma, Latvijai kapitālisma sistēmā bija sagatavota protams ne pati pēdējā vieta, uz Āfrikas valstu fona mums būtu grēks žēloties. Bet šī vieta mums atnesa daudz bēdu: iedzīvotāju izmiršanu, jaunatnes emigrāciju, bezdarbu, veselas ražošanas nozaru zaudējumu. Bet tas nav pats būtiskākais, bet svarīgi ir tas - vai mēs ejam pareizā virzienā?  Tie taču nav kapitālisma uzbūves ekscesi, kas konkrēti saistīti ar Latviju, mēs kļuvām par sistēmas daļu, kur daudzām valstīm ir sava preču un pakalpojumu noieta tirgus daļa  no vairākām bagātajām valstīm.  Šīs sistēmas ietvaros darba tauta nedzīvos labāk nekad. Vienīgā partija Latvijā , kas iestājas pret šo kursu - Latvijas Sociālistiskā partija», —saka Sergejs.

treinis.jpg

Partijas  XVIII kongresā  tika ievēlēts Valdē, kur atbild par partijas darbu internetā. Turklāt, ir darba grupā, kas atbild par jaunās partijas programmas redakcijas sagatavošanu, kuras projektu iesniegts XIX kongresā šā gada beigās.  

Neskatoties uz iegūto specialitāti, vēsture ir palikusi tikai kā svarīgs vaļasprieks. Iztikas līdzekļus Sergejs pelna, strādājot par programmētāju. Viņš ir precējies, audzina meitu.