Latvijas Sociālistiskā partija

Deputāti vērš ministrijas uzmanību uz situāciju Daugavpilī

28.09.2015

10. septembrī desmit frakcijas  «Saskaņa» deputātu, kuru vidū bija arī  Latvijas Sociālistiskās partijas biedrs Raimonds Rubiks, nosūtīja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Kasparam Gerhardam  pieprasījumu par situāciju Daugavpils pilsētas pašvaldībā.

Deputāti norādīja uz virkni problēmām pilsētā. Piemēram, uz to faktu, ka Daugavpils mēra partijas biedri  un tam tuvinātās personas tiek pieaicinātas kā apakšuzņēmēji domes īstenotajos projektos, domes vadīto projektu finansēšanas zaudējumos, finanšu korekciju veikšanā iepriekš realizētajos projektos utt. Ar pilnu pieprasījuma saturu var iepazīties šeit

Saskaņā ar reglamentu, deputātu pieprasījums bija nosūtīts Latvijas Republikas Saeimas Pieprasījumu komisijai. Un tajā ar balstu vairākumu tika nolemts pieprasījumu noraidīt.  Tādējādi līdz ministram K.Gerhardam tas nenonāca.

28sep.jpg

17. septembrī  desmit frakcijas  «Saskaņa» deputātu, kuru vidū bija arī  Latvijas Sociālistiskās partijas biedri Raimonds Rubiks un Igors Zujevs, nosūtīja veselības ministram Guntim Belēvičam pieprasījumu par smago ekonomisko situāciju Daugavpils reģionālajā slimnīcā.  Deputāti interesējas par to, vai slimnīcas vadība ir informējusi ministru par savu smago stāvokli un brīdinājusi par  plānoto darbinieku skaita samazināšanu utt.

Ar pilnu pieprasījuma saturu var iepazīties šeit. Šobrīd vēstule ir nodota izskatīšanai Latvijas Republikas Saeimas Pieprasījumu komisijai.  Vai tā noraidīs deputātu pieprasījumu vai nosūtīs ministram, pagaidām vēl nav zināms.