Latvijas Sociālistiskā partija

Protesta akcija pret "obligātā iepirkuma komponenti"

25.02.2018

Rīgā šā gada 7.martā plkst.12:00 pie Ekonomikas ministrijas ēkas Brīvības ielā 55 notiks Latvijas Sociālistiskās partijas protesta akcija pret valsts īstenoto mākslīgas elektrības cenu paaugstināšanas politiku, kura tiek īstenota, viltīgi piesedzot ar pārgudro frāzi "obligātā iepirkuma komponenti".

Kungiem nepietiek ar to, ka Latvijā jau tā ir visdārgākā elektroenerģija visās Baltijas valstīs, jau vairāk nekā desmit gadus dabas saudzēšanas vārdā tiek īstenota tā sauktās "zaļās enerģijas" ražošana, kas patiesībā dabu nespēj ne no kā pasargāt, toties dod iespēju šīs ‘’zaļās enerģijas’’ negodprātīgiem ražotājiem parazitēt, saņemot miljoniem eiro lielu atbalstu. Arī Jauno gadu valdība iesākusi demonstrējot šokējošu nemākulību nodokļu piemērošanā, kā rezultātā tā ir panākusi jaunu elektrības cenu "lēcienu", dažās patēriņa nozarēs cenu pieaugumam sasniedzot pat 40-60%! 

Pat premjerministrs Māris Kučinskis un ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens jau bijuši spiesti publiski atzīt savas politikas neveiksmi, taču, sekojot Latvijas politikas ierastajām tradīcijām, apstājās pusceļā, tā arī neizdarot pašu galveno un atstājot parazītisko sistēmu bez izmaiņām.

Latvijas Sociālistiskā partija aicina visus, kuri nav vienaldzīgi pret notiekošo mūsu valstī paust savu viedokli piedaloties gājienā. Mēs esam pret meliem, netaisnību un zagšanu liekulīgi cildenu saukļu aizsegā!