Latvijas Sociālistiskā partija

No deputātiem pieprasīs solījumu izpildi

30.10.2018

2018.g. 3. novembrī, plkst. 12:00, 1905.g. parkā (Grīziņkalns), notiks Latvijas Sociālistiskās partijas mītiņš pret valdības īstenoto politiku, kura vairo sociālo nevienlīdzību.    

Mītiņā tiks kritizēta, pēc neatkarības atjaunošanas veiktā, Latvijas tautsaimniecības deindustrializācija, ar tai sekojošu masu bezdarbu un darba migrāciju; maternitātes un bērnības sociālā neaizsargātība; medicīnas pakalpojumu nepieejamība; pazemojušas pensijas u.c.  

Mītiņa dalībniekiem tiks piedāvāts vērsties pie jaunievēlētās LR 13. Saeimas deputātiem, ar prasību pēc iespējas ātrāk izpildīt vēlētājiem dotos solījumus. Priekšvēlēšanu periodā partijas, kuras tagad ved sarunas par jaunās valdības sastāvu, solīja lielas pārmaiņas Latvijas iekš- un ārpolitikā, ar mērķi pēc iespējas ātrāk izvest valsti no izveidojušās sistēmiskās krīzes. Mītiņa dalībnieki pieprasīs doto solījumu izpildi. Mēs aicinām pievienoties visus, kuri nepiekrīt izveidojušai situācijai, kā arī gatavi atbalstīt pieteiktās prasības savu ģimeņu labklājības un mūsu valsts attīstības labā. 

Latvijas Sociālistiskās partijas valde