Latvijas Sociālistiskā partija


22.09.2013

Latvijas Sociālistiskā partija kategoriski nosoda iespējamu militāru uzbrukumu Sīrijai, kuru gatavo ASV un tās sabiedrotie, lai īstenotu savus plānus attiecīgajā reģionā. Mēs noraidām jebkurus izdomātus ieganstus, kuri arī agrāk tika izmantoti, lai pielietotu militāru spēku Irākā, Dienvidslāvijā, Afganistānā un Lībijā. Latvijas Sociālistiskā partija pilnībā atbalsta miermīlīgu konflikta noregulēšanu.

LSP Valde


16.09.2013

Intervija ar LR Saeimas deputātu, LSP Valdes locekļa kandidātu Raimondu Rubiku


10.09.2013

Latvijas Sociālistiskā partija aicina piedalīties š.g. 14. septembra mītiņos pie ASV un Francijas vēstniecībām, protestējot pret Sīrijas konflikta atrisināšanu militārā ceļā.

Mītiņu laiki:

  • plkst. 10:00-12:00- pie ASV vēstniecības (Pārdaugava, Samnera Velsa 1)
  • plkst. 12:00-14:00- pie Francijas vēstniecības ( Raiņa bulvāris 9)

03.09.2013

Rumānijas dzelzceļa strādnieku streiks
5. jūlijā vairāki tūkstoši dzelzceļa strādnieku pulcējās pie valdības nama ar prasībām apturēt personāla atlaišanu un nodrošināt pienācīgu darba samaksu. Demonstranti turēja plakātus ar lozungiem: „Mēs gribam strādāt!”, „Sodīt zagļus!”, „Apturēt privatizāciju!”.

Grieķijas strādnieku streiks
11. jūlijā vairākās valsts pilsētās notika masveida streiki, kurus organizēja šķiriskā strādnieku arodbiedrība „PAME”. Protestētāji iebilda pret izdevumu samazināšanu veselības aprūpes sistēmai.
 

Vācijas autobusu vadītāju streiks

Š.g. 26. augustā notika Ķīles un Lībekas pilsētu autobusu šoferu streiks, kurā  piedalījās gandrīz 1000 strādnieku, kas paralizēja gandrīz  200 000 pasažieru pārvadājumus. Galvenā prasība, kuru izvirzīja streikotāji bija darba algas paaugstināšana par 7%.


16.08.2013

Latvijas Sociālistiskās partijas priekšsēdētājam,
kustības „Pasaule bez nacisma” loceklim,
Eiropas Parlamenta deputātam
Alfrēdam Rubikam.

Godātais Alfrēd Rubik,

Pateicamies Jums un Latvijas Sociālistiskai partijai par sniegto atbalstu mūsu iniciatīvai- Vispasaules antinacistiskai hartai. Hartas mērķis ir ne tikai antinacistiskās darbības galveno definīciju un fundamentālo darbības principu noteikšana, bet arī apvienot cilvēkus, kas cīnās pret radikālu nacionālismu un neonacismu.

Šajā sakarā Jūsu atbalsts bija ārkārtīgi svarīgs un zīmīgs uz sociālo un starpnacionālo pretrunu saasinājuma fona visā pasaulē.
Esmu pārliecināts, ka mūsu Kustības sadarbībai ar tādu politisko spēku kā Jūsu partija, būs liela nozīme antinacistisko ideālu uzvarai.

Cerot uz turpmāku sadarbību,

Kustības „Pasaule bez nacisma” prezidents
B.Špīgels

2013.g. 25. jūlijā


02.08.2013

Š.g. 27. jūlijā Rēzeknes iedzīvotāji atzīmēja pilsētas 69. atbrīvošanas gadadienu no vācu fašistiskajiem iebrucējiem.

Pie pieminekļa pilsētas atbrīvotājiem notika svinīgais mītiņš un koncerts, kurā piedalījās pilsētas pašdarbības kolektīvi. Klātesošos uzrunāja Krievijas un Baltkrievijas vēstniecību pārstāvji, LSP Saeimas deputāts R.Rubiks, pilsētas vadība.

Kā visus iepriekšējos gadus, galvenie pasākuma organizatori bija LSP Rēzeknes pirmorganizācija un LAKCA valde.


15.07.2013

Latvijas Sociālistiskās partijas mītiņš Draudzības Kurgānā 2013.g. 7.jūlijā


12.07.2013

Latvijas Sociālistiskās partijas mītiņš Ludzā š.g. 6. jūlijā


09.07.2013

Latvijas Sociālistiskās partijas mītiņš Šķaunē, š.g. 6. jūlijā.