Latvijas Sociālistiskā partija

Atbalsta Olimpiskā centra celtniecību Rēzeknē

19.01.2015

2015. gadā, Saeima, Rēzeknes Olimpiskā centra būvniecībai, ir piešķīrusi finansējumu 700 tūkstošu eiro apmērā. Finansējuma piešķiršana ir kļuvusi iespējama, pateicoties neatlaidīgam darbam, ko Saeimā ir veikuši frakcijas "Saskaņa" deputāti. Viens no viņiem ir Latvijas Sociālistiskas partijas biedrs Raimonds Rubiks.

“Rēzeknes pilsētas dome, visu pilsētas iedzīvotāju vārdā, izsaka visdziļāko pateicību Jums kā Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Sporta apakškomisijas deputātam un frakcijas Saskaņa deputātam. Esam pārliecināti, ka nākotnē, nodarbojoties ar sportu jaunajā Olimpiskajā centrā, pie mums Latgalē, varēs izaugt vesela un sportiska jaunā paaudzē un, iespējams, tie kļūs par nākamajiem Olimpiskiem čempioniem. Pēc Olimpiskā centra būvniecības projekta (projekta-nado udalitj) pabeigšanas Jūsu, kā centra goda viesa,vārds tiks iemūžināts goda plāksnē.” — raksta savā vēstulē, kas adresēta deputāta R.Rubika k-gam, Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksands Bartaševičs.

Rēzekne ir vienīgā no Latvijas lielākajām pilsētām, kura līdz šim ir palikusi bez Olimpiskā centra un bez spēcīgas sporta bāzes Olimpiskās kustības atbalstam.