Latvijas Sociālistiskā partija

25. janvārī notiks hokeja spēle: LR Saeimas izlase pret Baltkrievijas prezidenta klubu

25.01.2014

Latvijas Republikas Saeimas komanda cīnīsies ar Baltkrievijas Republikas prezidenta klubu Rīgā 2014. gada 25. janvārī Inbox ledus hallē, paziņoja LR Saeimas deputāts no Latvijas Sociālistiskās partijas Raimonds Rubiks.

Spēle sāksies plkst. 16:00. Vērot un atbalstīt Saeimas deputātus un Latvijas hokeja veterānus vēsturiskajā spēlē ar Baltkrievijas hokeja veterāniem un zvaigznēm visi interesenti varēs bez maksas.

Latvijas Saeimas hokeja izlase apvieno dažādu deputātu frakciju pārstāvjus. Tās sastāvā: Imants Parādnieks ar dēlu Hardiju, Raimonds Rubiks, Viktors Valainis, Romāns Naudiņš, Andrejs Elksniņš, Rihards Eigims, kā arī Saeimas drošības dienesta darbinieki. Saeimas izlasē spēlēs ne tikai Latvijas hokeja izlases, bet arī kluba „Dinamo Rīga” un citu komandu veterāni.

2013. gada 11. un 12. oktobrī Minskā pēc Latvijas Saeimas deputātu Artūra Rubika un Raimonda Rubika iniciatīvas kopā ar Baltkrievijas pārstāvniecību Latvijā un Baltkrievijas informācijas centru Minskas ledus arēnā „Jaunība” tika organizētas draudzības hokeja spēles ar Latvijas Saeimas izlases piedalīšanos.

11. oktobrī Latvijas Saeimas komanda ar rezultātu 9:8 uzvarēja Minskas apgabala izlasi.

12. oktobrī Baltkrievijas Republikas prezidenta klubs uzvarēja ar rezultātu 6:5, spēlējot pret Latvijas Saeimas izlasi. Baltkrievijas komandā spēlēja hokeja nacionālās izlases un Minskas „Dinamo” veterānu kodols, kuru uz ledus vadīja pats Baltkrievijas Republikas prezidents A. Lukašenko.