Latvijas Sociālistiskā partija

Pārstāja pukstēt mūsu biedra sirds...

10.02.2014

FILIPS STROGANOVS (1942-2014)

Latvijas Sociālistiskās partijas un tās priekšsēdētāja Alfrēda Rubika vārdā, ar dziļu rūgtumu paziņojam, ka 9. februārī, pēc smagas un ilgstošas slimības aizgāja mūžībā mūsu biedrs, Latvijas Sociālistiskās partijas dibinātājs, LSP pirmais priekšsēdētājs Filips Stroganovs.

Visu savu mūžu viņš veltīja darbam Latvijas iedzīvotāju labā, pārstāvot viņu intereses valsts pārvaldes struktūrās, Augstākajā Padomē, un vēlāk Latvijas Republikas Saeimā un vietējā pašvaldībā. Politiķis, kuru nevarēja salauzt un piespiest atkāpties no savas pārliecības  pagājušā gadsimta politiskās pārmaiņās.  Filips Stroganovs bija nelokāms cīnītājs pret labējo partiju eksperimentiem ar savu tautu.

Ar savu uzvaru cīņā pret valsts birokrātisko aparātu, kurai viņš veltīja savas politiskās dzīves 10 gadus, kā arī tai sekojošais darbs vietējā pašvaldībā, pierādīja ne tikai taisnību, bet arī to, ka patiesību nav iespējams noklusēt.

Filipa Stroganova dzīve ir spilgts piemērs katram godīgam un principiālam cilvēkam. Partijas biedri vienmēr atcerēsies viņu kā atsaucīgu un labsirdīgu cilvēku, kurš vienmēr bija gatavs palīdzēt. Lai Tev vieglas smiltis. Mēs turpināsim Tavu cīņu!

Bēres notiks Ludzā, 12. februārī, plkst. 12:00 Ludzas pilsētas Centrālajos kapos.