Latvijas Sociālistiskā partija

Latvijas Sociālistiskās partijas 1. maija mītiņš!

22.04.2014

Tuvojas Darba svētki jeb Starptautiskā strādnieku solidaritātes diena, 1. maijs – tradicionālie pavasara un darba svētki. Bet daudziem mūsu valsts iedzīvotājiem darbs nenozīmē ne veselībai drošu darba vidi, ne iespēju nodrošināt savu tagadni un bērnu nākotni Latvijā.

Saasinās bezdarba problēma jauniešu un pirmspensijas iedzīvotāju vidū, it īpaši Latvijas provincēs. Un šo problēmu valdošās partijas piedāvā risināt tikai ar īslaicīgām kosmētiskām programmām un konsultācijām, nevis ar jaunu darbavietu radīšanu.

Nav jābrīnās, ka nesaskatot nākotnes perspektīvu savā Dzimtenē, Latvijas iedzīvotāji masveidā dodas strādāt uz „vecās” Eiropas laukiem un rūpnīcām. Arvien tukšākas kļūst Latvijas pilsētas, izmirst lauki. Latvijas bērni piedzimst ārzemēs un vairs neatgriezīsies Latvijā.

Mēs būsim priecīgi svinēt pirmo pavasara dienu kopā ar mūsu domubiedriem un piekritējiem. Bet, kamēr Latvijā sociālais taisnīgums tiek pārkāpts visneiedomājamākajā veidā, mēs aicinām mūsu piekritējus un visus, kuriem nav vienaldzīga sava un bērnu nākotne: „Nepalieciet malā!”.

Latvijas Sociālistiskā partija aicina visus aktīvos un nevienaldzīgos domubiedrus pulcēties 1. maijā plkst. 11 Rīgas Grīziņkalna (1905. gada) parkā.

Ja Tev nav vienaldzīga Tavas ģimenes nākotne,
Ja Tu vēlies nodrošināt sev un saviem bērniem pienācīgus dzīves apstākļus Latvijā,
Ja Tu esi PAR sociāli orientētu ekonomiku,

Atnāc uz Latvijas Sociālistiskās partijas rīkoto mītiņu „Pret nabadzību un sociālo atstumtību!

Atbalsti mūsu  1.maija lozungus:

1. PAR PVN samazināšanu pārtikai, zālēm, komunālajiem maksājumiem!
2. PAR vienādu minimālo sociālo garantiju ieviešanu visās ES dalībvalstīs!
3. PAR medicīnas pamatpakalpojumu bezmaksas pieejamību!
4. PAR ražošanas attīstību Latvijā un importa aizstāšanas politiku!
5. PAR jauniešu bezdarba problēmas risināšanu!
6. PAR pārtikušu un drošu dzīvi Latvijā!

Latvijas Sociālistiskā partijas
Valde